FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się więcej, znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Zapoznaj się z poniższą listą najczęstszych pytań, by uzyskać odpowiedź jakiej szukasz.

Jeżeli żadna z poniższych odpowiedzi nie satysfakcjonuje Cię, skontaktuj się ze mną bezpośrednio.


W zależności od potrzeb Klienta, każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.
Skontaktuj się ze mną, by uzyskać wycenę.
Każdy projekt internetowy zaczynam od określenia potrzeb. Średni czas realizacji projektu to okres 1 miesiąca od dnia określenia wszystkich kluczowych elementów składających się na projekt.
Każdy projekt składa się z 4 faz: Planowanie, Projektowanie, Kodowanie, Publikacja.

Planowanie
Planowanie projektu głównie rozpoczynam od spotkania z Klientem i poznania jego głównych potrzeb. Po zebraniu informacji opracowuję koncepcję i projekt.

Projektowanie
Projektowanie to etap wykonania szkiców lub makiet funkcjonalnych oraz opracowanie koncepcji stron wraz z odwzorowaniem najważniejszych elementów.

Kodowanie
Kodowanie to proces przeniesienia koncepcji funkcjonalnej ustalonej z Klientem do fizycznego projektu strony, dzięki zastosowaniu języka HTML5, CSS3 i jQuery.

Publikacja
Proces publikacji strony ma na celu wystawienie strony na świat i tym samym udostępnienie jej w Internecie publicznie.

Projekt internetowy obejmuje zazwyczaj wykonanie strony internetowej (mobilnej) i wgranie projektu na serwer Klienta. W szczególnych przypadkach projekt internetowy obejmuje kompleksowe wdrożenie poczynając od doboru i zakup domeny, po roczną dzierżawę serwera, po usługi około marketingowe takie jak profil Google+, czy wizytówka na Mapach Google.

Koszty utrzymania strony internetowej na serwerze www liczone są w skali roku i uzależnione są od wielkości projektu, jego składników (np. utrzymanie bazy danych / domeny) itp.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi?

Napisz do mnie, by uzyskać odpowiedź.

Zadaj mi pytanie