Polityka prywatności

Zapoznaj się z moją polityką prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa sposób gromadzenia, wykorzystywania oraz ochrony danych osobowych. Dokładam wszelkich starań w celu ochrony prywatności swoich użytkowników serwisu. Zapoznaj się dokładnie z poniższymi informacjami by być bezpiecznym.

Prawa autorskie

Niniejsza strona oraz treści na niej zawarte są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4  lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Gromadzenie danych osobowych

Kontaktując się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub telefon lub jakiekolwiek inne medium dobrowolnie przekazujesz swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres email.

Strona ta w sposób zgodny z aktualnie obowiązującym prawem może przetwarzać Twoje dane osobowe.
Dane takie jak adres email lub numer telefonu wykorzystuję na potrzeby realizacji zamówienia lub na potrzeby kontaktu z Tobą.
Dane osobowe użytkowników przetwarzane są przez administratora strony w celu prawidłowego prowadzenia serwisu.

Prawo wglądu, poprawy oraz możliwości usunięcia danych

Masz prawo do wglądu, poprawy oraz usunięcia przekazanych przez siebie danych osobowych. W tym celu skontaktuj się proszę ze mną.

Zmiany w Polityce prywatności

Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce prywatności poprzez opublikowanie nowszej wersji Polityki na tej stronie.