Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wtyczki/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Jakie powinny być wymiary zdjęcia w tle na YouTube? | Marketing w Biznesie | Rafał Daniecki

Blog o marketingu internetowym

Przeczytaj o marketingu internetowym i mobile / O ciekawych narzędziach internetowych / O Facebooku, Google+ i Social Media

Jakie powinny być wymiary zdjęcia w tle na YouTube?

Zdjęcia w tle na YouTube, czyli tzw. Grafika kanału powinno mieć maksymalne wymiary tła 2560 pikseli szerokości i 1440 pikseli wysokości (2560x1440).

Tak przygotowana grafika o takim właśnie rozmiarze pozwoli na wyświetlanie jej prawidłowo na wszystkich urządzeniach typu telewizor (TV), desktop, czy tablet .

Dedykowany rozmiar grafiki tła na kanał YouTube dla wersji Desktop (komputer PC) to wymiary 2560 pikseli szerokości i 423 pikseli wysokości (2560x423).

Dedykowany rozmiar grafiki tła na kanał YouTube dla wersji Tablet to wymiary 1855 pikseli szerokości i 423 pikseli wysokości.

Minimalny rozmiar zdjęcia w tle na kanale YouTube to 1546x423px. Jest to bezpieczny rozmiar pozwalający na poprawne wyświetlanie grafiki bez jej przycięcia przez YouTube.

Możesz również pobrać szablon Channel Art Templates, który pomoże Ci odpowiednio przygotować grafikę na swój kanał.

Rafał Daniecki - Pasjonat Marketingu Internetowego, rozwiązań Google i szeroko pojętej reklamy w Internecie. Miłośnik rozwiązań mobilnych i nowych technologii.

Comments are closed